Відгуки про компанію Интернет-магазин "Повар, пекарь и кондитер"
- анна
Спасибо! Всем очень довольна! Беру уже второй раз, всегда все отлично.
- Татьяна Ш.
Перезвонили в течении часа,оформили заказ,подсказали и посоветовали!Цены доступные,товар отличный,девочки просто умнички!Заказ отправили в день оплаты.Приятно с Вами работать!!Побольше Вам хороших покупателей!!!
- Альона С.
Заказала красители,присыпку и коробки для кексов...краситель и присыпка очень хорошие...а вот коробки...Заказала на 6 штук и на 12...та которая поменьше совпал и размер коробки и размер подставки для кексов..а та которая на 12...((это ужас..сама коробка размером как для 24 штук,а подставка для кексов на 12...Вообщем я не довольна...теперь просто выкинуть ее
- Анастасія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вже не вперше замовляю тут інструменти. Приємна ціна. Якість та сервіс на висоті. Дуже задоволена співправцею. Дякую вам, буду звератись ще.
- Наталя Ж.
Дуже понравилось співпрацювати з вами: качество товара+++,ціни +++Продавці ввічливі ,і постійно можна получити консультацію, мені підсказали яка краска буде яскравіше( я понятія немала з 3 вибраних яку брати))
Перший раза заказувала товар в Ін-маг Повар пекар і кондитер, і надалі буду співпрацювати тільки з ним:)))
В вашому магазині працюють спіціалісти свої роботи ,ви умнічки , дякую за все!!! - Светлана Рева
- Ярослав Т.
відносно продавця зауважень нема, на протязі дня підтвердили замовлення, по часу доставки роблю висновок, що товар було відправлено відразу після повідомлення про оплату.
- Надія К.
Молодці все вчасно доставлено за 1 добу. Респект!
- Марія Д.
- Гаяне Г.
Мне очень понравилось,работают быстро и очень вежливые ребята.Все отлично!!!!!!!!!!!!!!
