Відгуки про компанію Интернет-магазин "Повар, пекарь и кондитер"
- Наталья Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хорошая цена. Приятные продавцы- консультанты.
- Юлія Ж.
Очень довольна обслуживанием.Буду заказывать еще.
- Дарья З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Игорь
Спасибо , все пришло и вовремя . и весьма быстро .
- Анна Л.
Как всегда все очень быстро !
- Анастасія Г.
Завжди все проходило відмінно, але останнє замовлення мене надзвичайно розчарувало. В замовленні була начинка "Сливочный ликер", на відрі немає жодного маркування з термінами придатності, начинка дуже тверда (менеджер сказала, що це від холоду-побачимо завтра-хай постоїть в теплі). Структура начинки неоднорідна, вона на вигляд, наче засахарилась, смак в неї теж досить дивний. На мою думку мені прислали просрочену начинку-тому на пачці й не було маркувань з термінами.
Щойно прийшла з почти зв"язалась з менеджером, вона сказала, що всі відра йдуть з наклейками, на мої аргументи, що наклейки в мене немає-вона сказала "передам привет на склад". Ще запропонувала мені скинути фото з наклейкою з іншого відра даної партії, але не можу бути впевнена, що моя начинка придатна до вживання...
Загалом, магазином я задоволена, періодично замовляю товари, але саме це замовлення трохи зіпсувало загальне враження... сподіваюсь, що в майбутньому таких непорозумінь більше не виникатиме. - Світлана Р.
- Алёна Ш.
- Лілія С.
Все сподобалося і підійшло, дякую за якісну продукцію
- Виктория К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отличный шоколад. Быстро отправили, всё на высоком уровне. Рекомендую.
