Кошик
4505 відгуків
Акционные товары со скидками, успейте купить!Смотреть скидки
+380(97)099-39-30
+380970993930
+380970993930
Интернет магазин
+380664029939
Интернет магазин
+380936980111
Интернет магазин
+380682339779
Маг. Днепр,ул.Чкалова 38А,Вайбер
Интернет-магазин "Повар, пекарь и кондитер"

Чавунний посуд

Посуд з чавуну вважається однією з кращих і неспроста. Поява цього матеріалу датується ~ V ст до н. е. Незважаючи на настільки давній термін появи чавун до наших днів використовується у виготовленні посуду для приготування їжі. На це є свої важливі причини. Справа в тому, що чавун має низьку теплопровідність тобто він довго нагрівається і так само довго віддає тепло. Равномерная отдача тепла по всей поверхности такой емкости способствует правильному и грамотному приготовлению еды, Пища равномерно нагревается, таким образом сложно получить неприготовленные отдельные части одного и того же кусочка еды.

   Кроме этого, за счет длительной отдачи тепла можно здорово экономить электрическую энергию и газ. Приготовление в такой посуде не требует большого огня, зачастую используется небольшое количество энергии для большинства блюд. Нагрев пищу в такой посуде не стоит беспокоиться о скором охлаждении продуктов.

Посуд, вилита з чавуну є зразком довговічності і надійності на кухні. Цей матеріал практично не схильний до деформації і руйнувань.

Чавун - екологічно чистий матеріал. В наш час важко знайти якісний продукт, який не становитиме небезпеки людині. Чавунний посуд підходить для всіх джерел тепла і не виділяє ніяких шкідливих речовин і, відповідно, цілком безпечна.

Як же виготовляють посуд? Сплав заліза і вуглецю нагрівають до температури 1400 градусів за цельсієм і заливають в спеціалізовані форми. Після того, як заготовка охолола, вона відправляється для подальшого проведення різних операцій по доведенню продукту на необхідний рівень якості. Після того, як посуд проходить всі етапи обробки настає черга різноманітних тестів і випробувань, в ході яких відсіюється вся невідповідна продукція. Враховуючи технологічний процес до споживача доходить виключно якісний і надійний продукт.

Інтернет-магазин "Кухар, пекар та кондитер" допоможе Вам прийняти рішення. У нас є найрізноманітніша кухонний посуд, і замовити товар в нас дуже просто. Асортимент наявних пропозицій украй широкий, а кондитера особливо порадують: форми для печива, каттери, кондитерська стрічка для квітів, кондитерський мішок, кондитерські насадки. Якщо вас цікавить наш кондитерський та кухонний інвентар – просто оформіть замовлення.